Konsept Detayları
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
Ara

Aras 310 | Kuşadası

ARAS 310 projesi Kuşadası’nın hızla gelişen yeni EGE mahallesi bölgesinde Kuşadası merkez sahil şeridine sadece 2km ulaşım mesafesindedir. Maviyi ve yeşili bir arada barındıran Kuşadası, turizm açısından da ülkemizin güzide kentlerinden birisidir. Kuşadası’nın son yıllardaki konut satışlarına paralel olarak yapılan yatırımlarla da bölgenin potansiyelini ortaya koyarken projenin karma olması ile birlikte önemli bir yatırım avantajı sağlamaktadır.

En ince ayrıntısına kadar sizin için tasarlandı.

Akıllı Ev Sistemi
Açık yüzme havuzu
Süs havuzları
Kamelya
Peyzaj alanları
Çocuk oyun parkı
Dinlenme bankları
Fitness salonu

3te 2 si yeşil alan
Bina cevresi yürüyüş parkuru
Kapalı sosyal yaşam alanı
Bilardo
Masa tenisi
Langırt
Hobi alanları
Merkezi ısıtma


Intro FotoğrafSizin İçin Tasarlandı
Lokasyonu itibariyle her geçen gün değerini artıracak olan ARAS 310, kazançlı bir geleceğin başlangıç noktası niteliğindedir.

Teknik Şartname

Otopark
Akıllı Ev
Akıllı kumanda, telefon, tablet, bilgisayar gibi bütün elektronik cihazlarını tek bir sistemde toparlayan Akıllı ev ve otomasyon sistemi ve sesli kontrol imkanı.
Otopark
Yeşil Alan
Kuşadası'nın kalabalığından uzak yeşile hâkim, muhteşem manzaralı konumuyla, doğal ve sıcak bir atmosfere sahip kurgulanmıştır. Aras 310 yaşam alanınızı sadece “ev” ile sınırlı bırakmayıp, evinizin kapısını hayatın içine, şehrin merkezine açıyor.
Otopark
Havuz
Bahçesindeki havuzu, yaz aylarının keyfini çıkarmanın en iyi fırsatı. Böylece size Kuşadası’nın keyfine yakın, trafiğine uzak bir yaşam sunuyoruz.


Katalog
Aras 310 | Kuşadası kataloğumuzu aşağıdan indirebilirsiniz. Kataloğumuzun içeriğinde projenin konumu, genel ve teknik bilgileri, görselleri, kat planlarına ulaşabilirsiniz.
PDFVaziyet Planı
Benzersiz mimari özellikleri ile yenilikçi bir yaşam tarzı hayat buluyor... Konforu ve detaylarıyla hayatı zenginleştiren, benzeri olmayan bir model hayata geçiren HAUS Yapı, farklı tiplerde dizayn edilmiş seçenekleri de bulunuyor.

Konum Bilgisi
Evi çevreleyen her şeyi bir bütün olarak satın aldığınızı biliyorsanız size söyleceklerimiz var. Biz her türlü ayrıntıyı düşündük, size sadece, zamanı gelince taşınmak kalacak! HAUS Yapı olarak lokasyonu itibariyle her geçen gün değerini artıracak, kazançlı bir geleceğin başlangıç noktası niteliğinde projelere imza atıyoruz.


Fotoğraf Galerisi
Ev alırken aslında sadece ev almayız. Muhit, yatırım değeri, ailemizin faydalanacağı imkânlar, kaliteli bir yaşam alanı, hatta misafirlerimizin konforu bile önemlidir.


Size özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...