HAUS Yapı Blog
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
Ara
15
Kasım
HAUS Infinity 14 Sign Of The City Awards Gecesinde Premium Proje Seçildi!
HAUS Yapı'dan Haberler


Türkiye’nin en prestijli projelerinin yarıştığı Sign Of The City Awards’ta “En İyi Müstakil Konut” kategorisinde HAUS Infinity 14 premium proje seçildi.


Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards bu yıl da sektörün en iyilerini ve gelecek vadeden projeleri ödüllendirdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşen değerlendirmeler düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

101 farklı proje ile 140’ın üzerinde başvurunun yapıldığı yarışmada sonuçların açıklandığı ödül gecesinden HAUS Infinity 14 projemiz en iyi müstakil konut kategorisinde premium proje seçildi.

Kuşadası Soğucak'ta Ayrıcalık Dolu Lüks Bir Yaşam
Konumu itibariyle Kuşadası’nın adete kalbinde yer alan projemiz, mimarisiyle manzarasıyla ve sıcak ortamıyla bölgeye yeni bir soluk getireceği inancındayız. Projemizde 14 adet 4 farklı mimariye sahip villalarımız yer almakta ve her biri ayrı ayrı deniz manzarasına sahiptir. Böyle bir konumda Ege denizinin esintisini ve günbatımının keyfini siz değerli ev sahiplerine bırakmaktan mutluluk duyacağız. Kalite bakımından projemizde her zaman olduğu gibi yenilikçi yaklaşımımızla, seçimlerimizi güncel ve trend malzemelerden yana yaptık ve bunları tamamen akıllı ev sistemi ile taçlandırdık.
HAUS Infinity 14'ün yapı kalitesi standartları olarak belirlediği, geniş ve balkonlu villa tipleri, yüksek tavanları, deniz ve Kuşadası manzarasını kesintisiz yaşayabileceğiniz yerden tavana uzanan doğrama ve camları, yaşam alanlarınızı genişleten ve petek kullanılmayan kanallı ısıtma sistemi ve ilave depo alanları yaşam kalitenizi yükseltiyor.
WhatsAppSize özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...