Konsept Detayları
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
Ara

HAUS Infinity 14 | Kuşadası

Kuşadası'nın en hızlı değer kazanan bölgesi Soğucak'ta, Adalar manzarasına hakim, ailenizle birlikte sakin ve huzur dolu bir yaşam için HAUS Yapı güvencesiyle hayata geçirilmekte olan eşsiz bir proje Infinity 14. Uçsuz bucaksız deniz manzarası ve bakir doğasının içinde, sevdiklerinizle birlikte hayatınızın en mutlu günlerini yaşayacaksınız.


HAUS Infinity 14'ün yapı kalitesi standartları olarak belirlediği, geniş ve balkonlu villa tipleri, yüksek tavanları, deniz ve Kuşadası manzarasını kesintisiz yaşayabileceğiniz yerden tavana uzanan doğrama ve camları, yaşam alanlarınızı genişleten ve petek kullanılmayan kanallı ısıtma sistemi ve ilave depo alanları yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Intro FotoğrafSizin İçin Tasarlandı
Kuşadası'nın uçsuz bucaksız deniz manzarası ve eşsiz doğasının içinde, sevdiklerinizle birlikte hayatınızın en mutlu günlerini yaşayacaksınız.
Detaylara biraz fazla takıldığımızı kabul ediyoruz.


Teknik Şartname

Otopark
Kapalı Otopark
Yer altında toplam otopark park yeri kapasitesi 14 araçtır. Otopark kullanımında bir giriş ve bir çıkış kapısı ile araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanının yanı sıra hizmet verilmektedir.
Otopark
Yeşil Alan
Kuşadası sahillerini gören maviye ve yeşile hâkim, muhteşem manzaralı konumuyla, doğal ve sıcak bir atmosfere sahip kurgulanmıştırç
Otopark
Havuz
Aileniz ve misafirlerinizle birlikte HAUS Infinity 14'ün sunduğu bahçe yaşamıyla her güne zinde ve enerjik başlamanıza imkan sunuyor. Farklı büyüklükte beğeninize sunulan havuz başında yaşamın keyfini çıkarın.


Katalog
HAUS Infinity 14 | Kuşadası kataloğumuzu aşağıdan indirebilirsiniz. Kataloğumuzun içeriğinde projenin konumu, genel ve teknik bilgileri, görselleri, kat planlarına ulaşabilirsiniz.
PDFVaziyet Planı
Benzersiz mimari özellikleri ile yenilikçi bir yaşam tarzı hayat buluyor... Konforu ve detaylarıyla hayatı zenginleştiren, benzeri olmayan bir model hayata geçiren HAUS Yapı, farklı tiplerde dizayn edilmiş seçenekleri de bulunuyor.

Konum Bilgisi
Evi çevreleyen her şeyi bir bütün olarak satın aldığınızı biliyorsanız size söyleceklerimiz var. Biz her türlü ayrıntıyı düşündük, size sadece, zamanı gelince taşınmak kalacak! HAUS Yapı olarak lokasyonu itibariyle her geçen gün değerini artıracak, kazançlı bir geleceğin başlangıç noktası niteliğinde projelere imza atıyoruz.


Fotoğraf Galerisi
Ev alırken aslında sadece ev almayız. Muhit, yatırım değeri, ailemizin faydalanacağı imkânlar, kaliteli bir yaşam alanı, hatta misafirlerimizin konforu bile önemlidir.


Size özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...