HAUS Yapı Projeler
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
Ara
Tüm Projelerimiz

HAUS Yapı ile özdeşleşen yaşam kalitesini, toplu konut ve kentsel dönüşüm projelerine yansıtarak bu alanda yeniliklere imza atmayı hedefliyor. Bizi takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Aras 310 | Kuşadası
Şimdi Keşfet


ARAS 310 projesi Kuşadası’nın hızla gelişen yeni EGE mahallesi bölgesinde Kuşadası merkez sahil şeridine sadece 2km ulaşım mesafesindedir. Maviyi ve yeşili bir arada barındıran Kuşadası, turizm açısından da ülkemizin güzide kentlerinden birisidir. Kuşadası’nın son yıllardaki konut satışlarına paralel olarak yapılan yatırımlarla da bölgenin potansiyelini ortaya koyarken projenin karma olması ile birlikte önemli bir yatırım avantajı sağlamaktadır.

HAUS Infinity 14 | Kuşadası
Şimdi Keşfet


Kuşadası'nın en hızlı değer kazanan bölgesi Soğucak'ta, Adalar manzarasına hakim, ailenizle birlikte sakin ve huzur dolu bir yaşam için HAUS Yapı güvencesiyle hayata geçirilmekte olan eşsiz bir proje Infinity 14. Uçsuz bucaksız deniz manzarası ve bakir doğasının içinde, sevdiklerinizle birlikte hayatınızın en mutlu günlerini yaşayacaksınız.


Size özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...