Kurumsal
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
Ara60 yılı aşkın ticari tecrübe, bilinirlik ve saygınlığımızla, şimdi de inşaat sektöründeyiz. Yaptığımız her işte olduğu gibi “insan” odaklı çalışmalarımızla, yapı alanındaki ihtiyaçlarınıza yönelik faaliyet göstermeye başladık.Makinecilikteki tecrübemizi yapı, inşaat sektörüne de taşıdık.
1954 yılında Aydın’da faaliyetlerine bir tamir atölyesi olarak başlayan HAUS, 1960’lı yıllarla birlikte üretim yapmaya da başlamıştır. 1980’li yıllarda fabrikalaşma sürecine giren firma, 1989 yılında zeytinyağı uygulamaları için ilk dekantör ve separatör üretimine başlamış, 2000’li yılların sonuna doğru ise zeytinyağı uygulamaları dışında, çevre, gıda ve endüstriyel gibi farklı uygulama alanlarında faaliyet göstermek için çalışmalar yapmaya başlamıştır.

Kısa sürede büyük başarı elde eden HAUS, 2010 yılında İstanbul ofisini, 2012 yılında Avrupa pazarını yönetmek adına Hollanda’da HAUS Europe B.V. şirketini, 2015 yılında uzak doğu pazarı için Malezya’da HAUS SEA şirketini ve 2016 yılında özellikle Akdeniz zeytinyağı pazarı için İtalya’da HAUS Med şirketini kurmuştur. Bunun yanı sıra, Türkiye’de yalnızca 235 firmada bulunan AR-GE merkezlerinden bir tanesi de, 2015 yılında HAUS çatısı altında faaliyetlerine başlamıştır. Bugün HAUS, Astim Organize Sanayi Bölgesinde 32.000 metrekare alana kurulu fabrikasında 425 çalışanıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana, çevresine ve doğaya saygılı, insan odaklı bir faaliyet gösteren firma, 60 yılı aşkın tecrübesiyle, elde etmiş olduğu birikimleri daha fazla kişiye ulaştırabilmek, faaliyet alanını genişletebilmek ve yeni bir yaklaşım getirebilmek adına yapı sektörüne ‘HAUS Yapı’ ismiyle giriş yaptı. Faaliyet gösterdiği her alanda başarıya ulaşan HAUS, inşaat sektöründe de yaratacağı yapılarla müşterilerinin hayatına dokunmayı ve onlara kaliteli, güvenilir, sağlam, estetik, doğa ve çevre ile uyumlu yapılar sunmayı; Modern ve yenilikçi anlayışıyla konforlu alanlar yaratmayı hedeflemektedir.

HAUS Yapı Android Uygulaması HAUS Yapı iOS UygulamasıSize özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...