Satış Sonrası
MENÜ
Anasayfa
Kurumsal
Projeler
Satış Sonrası
Blog
İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız
AraHAUS Yapı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştireceği projelerde, “360 derece” hizmet sunmayı hedeflemiştir. Satış sonrasında da müşterilerine proje hakkında gerek duyulan tüm alanlarda hizmet vermeye hazır olan firma, teslim edilen projelerde müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç haline getirmiştir.
HAUS Yapı, satış sonrası sağlayacağı hizmetlerle de, siz değerli müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltebileceği, kolaylıklarla dolu bir konsept sunmuş olmaktadır.Size özel ayrıcalıklı bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!
Kuşadası’nda emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Hayallerinizden gerçeğe...